| ѕтαяχωαяѕ a întrebat:

Hey, TPU
Stiti site-uri d descarcat videoclipuri (nu melodii-doar video)?
Daca sunt de descarcat cu link de pe youtube e si mai bine.
Ms. Fundoilove struck

4 răspunsuri:
| DعeutZa a răspuns:

Eu folosesc YouTube Downloader.si e f bun.

| miiky973 a răspuns:

Scrie pe google imesh free download si poti sa+ti iei si melodii si videoclipuri d p youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi sa descarci viedeoclipul melodiei ( cantec +video)?
daca da, atunci downloadeaza Youtube Downloader, introduci link-ul videoclipului si done!

| deea17_5825 a răspuns:

Http://www.xilisoft.com/download-youtube-video.html si dai download now dupa care instalezi programul si copiezi liku:*:)