| DoubleSwag a întrebat:

Stiu ca ati mai auzit intrebarea asta de mii de ori, dar cum ii spun unui baiat ca il plac? mersi anticipat:*.

2 răspunsuri:
| simonamaria a răspuns:

Pur si simplu ii spui...si eu am spus s-a intamplat sa fiu refuzata insa alta dtaa am avut castig de cauza...deci deschis nu ai ce pierde! nu te vrea el pierde/

| Anonim31189 a răspuns:

Deci,e uimitor cand ii spui pur si simplu "Auzi, eu te plac!", ai sa vezi ca majoritatea baietilor li se pare amuzant si foarte dragut cand aud chestii simple si spontane.
Daca vrei sa fii mai complexa, ai putea sa-i spui si de ce il placi, il vei face sa se simta bine auzind complimente.
Succes!