| Roxika97 a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para ciudat... Vreau si eu statusuri pentru Diriginta mea love struck ...De ce am zis ca o sa vi se para ciudat?! Paii, pentru ca laughing nu stiu cum sa va spun laughing Ei ii spun totul, si prin totul ma refer chiar la TOOOOT laughing Mama abia daca stie ca am avut un prieten si colegele sau prietenele la fel. In schimb diriginta stie tot despre mine, si imi da multe sfaturi ce sa fac si cum sa fac, ca sa nu fac greseli ( porcarii laughing )In fine.Nu mai intru in detalii. Imi dati?
Dau FUNDAAA! :*

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Sigur e o potrivire totala intre tine si diriginta ta, afara de faptul ca va intalniti mai des. Poate ca este si mai comunicativa si mai plina de experienta diriginta ta, apoi ii mai usor sa-ti dea sfaturi bune sau, nu stiu, caci nu e implicata ca si mama ta.Simplu.