| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat si vreau sa imi pun cercel in ureche! cu ce pot sa imi dau gaura? ( vreau sa mi-o dau singur ). doare?

4 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

De ce ai vrea să-ți pui cercel? Be bune, ești fată? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru Morphines):

Baietii tind sa se efemineze, sa se poarte ca fetele ca deh, traim intr-o societate ce se vrea a fi evoluata si oamenii sa fie mai deschisi. Una e sa fii deschis cu lucrurile ce ne conduc spre a ne face viata mai usoara, alta cu anomalii d-astea penibile. In curand o sa le vina si ciclul acelor baieti de la atata estrogen straight face.
Fete rase pe-o parte ca Giulia Anghelescu si baieti cu cercei si cu tricou roz, oribil. Bine ca nu-i flesh, moda aia-i si mai tampita.
Totusi, tu esti baiat, ma astept sa intelegi mai bine fenomenul asta si cum ganditi voi, nu?

| prizeFTW a răspuns:

Nu-ţi pune cercel, nu fi gay. Pune-ţi un flash mai bine.Şi da doare.Vezi că trebuie să te fereşti cam două săptămâni de vânt soare şi praf pentru că unde e gaura este rană deschisă şi se poate infecta uşor.

Răspuns utilizator avertizat