| dani97 a întrebat:

sunt in clasa a 9-a si ieri mi-am bagat bursa pe card. mi-a zis asistentul bancar ca trebuie sa vin la sfarsitul lunii pentru a lua banii... intrebarea mea este: mai ma anuna de la liceu cand sa ma duc? eu cred ca nu mai am nici o treaba cu liceul daca am bagat-o pe card, decat la 10 absente ( atunci nu se mai da, asa am auzit) mersi anticipat

1 răspuns:
| SyMy24 a răspuns:

Nu iti spun cei de la liceu cand sa mergi sa-ti iei banii.tu trebuie sa stii pentru ca tii da in fiecare luna cam in aceeasi ziwinking