| dani97 a întrebat:

mi-am bagat bursa si alocatia pe card. intrebarea mea este : cand trebuie sa ma duc sa scot banii? eu stiam ca la sfarsitul lunii. sau ma anunta cei de la liceu? nu cred ca mai au nici o treaba ei, atata timp cat am bursa pe card

2 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Nu au nici o treaba ei din moment ce sunt pe card. Tu ii poti scoate cand vrei (iportant este sa fie bagati) sau poti sa-i lasi acolo cat timp vrei.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Intrebi banca dupa ce data se baga sumele care te intereseaza, apoi sti care este prima zi.