| larisuka12 a întrebat:

sad tenul meu e deschis la culoare si, vara trecuta logic ca am fost la mare si m-am bronzat si de atunci nu mi sa mai dus bronzul, a inceput sa dispara acum cateva luni dar cum e vara m-am bronzat si mai rau, ce sa fac? vreau, nu stiu un "remediu" pentru albirea pieli dar ceva facut acasa si sa mearga si, sa nu fie u nu stiu ce ingrediente ca: aloe-vera sau migdale sau alte chestii, vreau ceva simplu cu care sa mi se duca bronzul asta stupiddd crying( sad sad sad, si nu vreau raspunsuri de genul "esti perfecta asa cum esti" sau "trebuie sa inveti sa te iubesti". FUNDA big grin

1 răspuns:
| urprettynomatterwhat a răspuns:

Nu exista remediu pentru albirea pielii. Bronzul de obicei tine, depinde de persoana. Nu ai ce sa faci. In schimb, incearca sa iti exfoliezi corpul. Sorry, sper ca te ajuta chiar daca ai scris in 2013 iar eu am raspuns in 2018