| loveuandyouknow a întrebat:

unde ma pot inscrie la roata norocului? cu cat dati mai multe informatii cu atat mai bine. funda. URGENT!

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Preselectiile au fost deja facute aproape in fiecare oras, in orice caz, cand vor fi preselectiile, vei vedea la televizor, fiindca se anunta in data de. in orasul. la ora. in cladirea... Deci mai asteapta oleaca.laughing oleaca mai mult

3 răspunsuri:
| Kennziiie a răspuns:

Citez: ''Miercuri, 27 iunie, si joi, 28 iunie, incepand cu ora 11.00, se organizeaza casting pentru emisiunea "Roata norocului" chiar in platoul unde se filmeaza show-ul prezentat de Liviu Varciu. Asadar, toti doritorii care au implinit varsta de 18 ani sunt asteptati la sediul Kanal D, la Romexpo (Bulevardul Marasti, Intrarea D, Pavilion T) sa demonstreze ca sunt spontani, haiosi si dornici sa aiba norocul de partea lor.

"Daca vrei sa castigi masini, sa-ti mobilezi casa, sa-ti utilezi acasa cu electronice de ultima generatie, sa te distrezi pe cinste si sa fii vedeta pentru o zi, te astept miercuri, 27 iunie, si joi, 28 iunie, la sediul Kanal D din Romexpo, sa ne demonstrezi ca esti spontan si nu ti-e frica de consoane si vocale. La s-a castigat inca de la prima editie o masina, a urmat o serie de premii consistente, si asteptam in continuare persoane dornice sa prticipe la concurs! Candidatul ideal trebuie sa fie haios, istet si sa aiba un dram de noroc!", a declarat Liviu Varciu. ''

Preselectiile deja au fost efectuate.

| loveuandyouknow explică (pentru Kennziiie):

Asta era pentru 2012 nu?

| Kennziiie a răspuns (pentru loveuandyouknow):

Da. primesc un papion?:-s