| ÂnÐяuŢẮ a întrebat:

urgent ajutati-ma asta e al 3 cont care mil fac pentru ca de fiecare data cand imi fac cont nu ma lasa sa postez mai mult de 10 intrebari si nici nu pot sa raspund mai mult de 10 ori cand vreau sa rasp la intrebarile altor utilizatori.De ceeeeeeeeeeeee?
FUNDA
Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| zմzմツ a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si mie la inceput si mi-am trimis din nou linkul de activare al contului. l-am reactivat am inchis fereastra de la TPU apoi am redeschiso si a mers sa fac orice.winkingincearca daca nu vezi parerile altora.