| Bubbchac a întrebat:

Urmaresc de curand o noua serie anime, Zero No Tsukaima. Caut animeuri comice la care sa ma uit, dar nu cred ca as vrea sa le incerc pe toate. laughing Unele nu sunt tocmai reusite. Daca puteti sa imi dati niste sugestii, dar, in afara de: Soro No Otoshimono, You are My Noble Master, Baka to Test To Shoukanju si Kiddy Girl-and. Cel mai bun anime funda si vot, restul vot. Multumesc anticipat! kiss

4 răspunsuri:
| Alina140663 a răspuns:

Si mie imi plac animele

| wBroscuța a răspuns:

Buuun, din cate am vazut, cele mai amuzante sunt:
Kaichou wa maid-sama! si Fairy Tail. L-as putea include si pe InuYasha pentru multe faze.
Bye ^w^

| SPINAKZU a răspuns:

Mayo Chiki, nu e la fel ca Zero no tsukaima dar e foarte comic
100% Ichigo, nici asta nu e la fel dar e tot amuzant
si cel mai amuzant mi se pare Naruto si Naruto Shippuden happy.

Răspuns utilizator avertizat