| Kisie a întrebat:

Hey TPU v-ati uitat vreodata la roata norocului de pe kanal d daca da va place cum rade asistenta aceea Ana Maria eu am auzit-o cum rade si am cazut pe jos de ras

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy e haioasa, dar cand intreci si depasesti limita, totul pare fortat si la comanda.
O zi minunata sa aihappy

| Xtadelo a răspuns:

laughing
Ea face toata emisiunea laughing

| Alexandra7201 a răspuns:

Da si prima data cand am auzit-o razand am crezut ca se ineaca. E foarte amuzant rasul ei, dar mi se pare exagerat. big grin

| geo1200 a răspuns:

Doar cum rade? da nu ai vazut ce voce are?rolling on the floor)) laughing)