| AlleAllexa10 a întrebat:

Va uitati la pariu cu viata? (argumentati de ce nu )

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ma mai uit din cand in cand, depinde si de timp

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu,asta pentru ca nu m-am uitat de la inceput[de la primul episod] si sa incep sa ma uit acum, ar fi ciudat, adica nu prea cunosc personajele, actiunea....si sincer, nu pare genul meu de serial.Adica,nu m-as uita la el cu o asa mare placere cum o fac alti adolescenti.Pa-pa!happy

| Xtadelo a răspuns:

De parca as fi obligata sa ma uit...

| AlleAllexa10 explică (pentru Xtadelo):

Dar nu te obliga nimeni sa te uiti, doar am intrebat.

| AmaliaM a răspuns:

Nu mă uit. pentru că mi se pare penibil scenariul, povestea, totul. o adunătură de copii care bocesc din orice şi oricum. plus că am urmarit un episod şi din câte văd totul se învârte în jurul fetei şatene şi al băiatului acela brunet. ( nu am reţinut numele )