| pitikaaaa a întrebat:

vreau sa aflu cat mai multe despre plantele halucinogene, droguri si magazinele de vise tot ce se poate afla.:X va rog.

PS: nu vreau de pe net am citit de acolo tot ce se putea citi vreau ceva in plus. ceva nou:X ceva din propria experienta probail MULTUMESC:

3 răspunsuri:
| pitikaaaa explică:

@dudiiii auzi eu am intrebat sa stiu sa ma informeaz[tocmai ca sa nu ma apuc] da vad ca te doare asa mult si ai chef de panarama du-te si fa panarama in alta parte da` nu aici pa`pa:*

| number403 a răspuns:

Pai si ce mai astepti dai drumu si cumpara...
ia 2 plicuri sa iti ajunga sa nu faci 2 drumuri.
Ps: daca vrei sa afli din propria experienta de ce ai mai scris aici. vrei sa iti dam adresa laughing

| dudiii a răspuns:

Sincer m'a bufnit rasu' cand am citit intrebarea asta laughing.si singurul lucru care mi-a venit in gand este ca n'ai minte happy! Ba frate va'ti prostit de tot astia cu drgourile si toate alea. Acum nu'mi spune ca vrei si tu sa le iei. Daca vrei sa dai coltu dai inainte frate cu tupeu laughing.Pe bune! Lumea asta nu mai gandeste deloc straight face! Daca tu crezi ca asta e de bine.dai tare.Sincer n'ai ce face iti zic eu!winking