| IAmYourTeddy a întrebat:

vreau sa imi cumpar un caine dar nu pot alege dintre acestia doi ambii sunt tare draguti... dintre un bichon si un beagle... care e mai jucaus si mai frumos dupa parerea voastra? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Vrei un caine jucaus? Ia-ti un beagle! Te atentionez insa ca vei sta cu orele afara cu el, avand in vedere ca e caine de vanatoare si are nevoie de foarte multa miscare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai usor de ingrijit si mai putin incapatanat e bishon-ul, care face si mai putine stricaciuni. Beagle-ul e ca o pisica, face ce vrei tu doar daca vrea si el laughing
Jucausi si afectuosi sunt amandoi, numai ca bishon-ul e un fel de ghem saltaret, iar beagle-ului e un caine in adevaratul sens al cuvantului.