| Allison a întrebat:

Vreau sa imi fac un oracol si nu stiu ce intrebari sa pun. Adica nu vreau intrebari gen " cati ani ani", " care e culoarea ta preferata" etc. Vreau niste intrebari mai interesante daca stiti. mersii. funda happy

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Cui ceri sfatul prima dată când ai o urgenţă de rezolvat?
-Familia.
-Prietenii
-Pe forum pe internet.

Dacă ai putea zbura, ai face-o sau ai rămâne tot cu picioarele pe pâmânt?
-Aş rămâne cu picioarele pe pământ deoarece am rău de înălţime.
-Aş rămâne cu picioarele pe pământ deoarece am multe lucruri de descoperit în zona unde mă aflu.
-Aş zbura pentru a privi de sus aspectele ce de pe pământ nu se pot vedea şi nici dintr-un avion.

Ţi s-a întâmplat să fii trădat de prieteni?
-Da, de multe ori şi nu i-am putut ierta.
-Da, de câteva ori dar am trecut cu vederea.
-Nu, nu ar avea curaj să-mi facă asemenea lucru.

Când te duci la biserică aprinzi o lumânare?
-Nu, de obicei merg fără bani la mine aşa că nu pot să cumpăr o lumânare.
-Da, la cei morţi si cei vii.
-Nu, de multe ori ocolesc.

| Neo12 a răspuns:

"Ce te face sa te simti fericit/a?
Ce apreciezi la un prieten adevarat?
Numele fetelei/baiatului pe care il simpatizezi.
Proverb/status/motto preferat?
Caracterizeaza-ma in 3 cuvinte.
Cei mai buni prieteni ai tai sunt?
Spune-mi un banc scurt.
La ce varsta ai avut primul sarut? Mai il tii minte?
Ce urasti din partea unei persoane dragi cel mai mult?
Ce crezi ca insemni pentru persoanele din jurul tau?
Funda?