| RockOut4ever a întrebat:

Vreau sa ma ajutati intr-o "mica" problema. Am pe facebook o prietena pe care o cheama simona da si-a pus "Simone Tequila". As vrea si eu sa imi pun ceva de genu da nu mi-as pune chiar Roxanne Tequila (Ma cheama roxana) ca sa nu fie chiar la fel. Ce as putea sa imi pun? Nu tin neaparat sa fie Roxanne dar as vrea sa fie in genu la "Simone Tequila". MS: dau funda :**

Ps : Nu incepeti sa spuneti ca pe facebook nu e locul pentru niknameuri ca locul lor e pe hi5 pentru ca imi voi pune numele meu real intr-o paranteza si nu incepeti sa spu neti nici ca nu e bine sa te "inspiri " din numele altora, etc.

Răspuns Câştigător
| DuduKomatsu a răspuns:

Heii.
Pai de ce nu iti pui Roxana sau Roxanne sau Roxs J&B xD Sau Jack Daniels. daca vrei nume de bauturi xD

1 răspuns:
| aniriiiiii a răspuns:

Sincer.nu stiu ce`ti place la numele "simone tequila" straight face e oribil laughing