| GrellSutcliff a întrebat:

Hey. TPU. vreau sa`mi pun un nume misto pe Facebook dar nu am nici o idee. as vrea un nume al unui caracter din orice anime[de fata va rogT. T] numele meu este Iuliana... nu prea imi place. deci. va astept ideile...mersi mult si. funda o sa primitzi =]]]

6 răspunsuri:
| deedi9 a răspuns:

Pune-ti numele tau.

| Licuriciii a răspuns:

Iti recomand sa iti pui numele si prenumele tau.iti vei da seama mai tarziu ca ai facut bine.

| yolo a răspuns:

Ideei : iuLliA / iulli Ana / iulli@n@ / iuLlya happy incearca cu i mare dar aici nu a mers deoarece erau prea multe majuscule

| littlesickpuppy a răspuns:

Suki sau Masako

| GrellSutcliff explică (pentru littlesickpuppy):

Din ce anime sunt astia? =]]]

| lallyta a răspuns:

Kykyo,Leyla,Leonida,Sophie etc