| adinaxD a întrebat:

Hey TPU!
vreau sa stiu cum as putea sa pun o poza la "avatarul" de la youtube big grin
Funda! si vott! big grin

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza http://www.youtube.com/account_profile,iar totul va veni de la sine.

| PufarinaUcigasa a răspuns:

Intri pe contul tau si acolo sus in dreapta, unde iti apare numele si daca apesi pe el sunt acolo : my channel(canalul meu), account(cont), favorites( preferate) si restu, si dai unde scrie cont sau account(cum ai tu: in romana sau in engleza.). O sa iti apara imaginea aia pe care o au toti si in stanga ei numele tau. Dai sub imagine modificati, dupa care dai modificati imaginea.