| bubulina2012 a întrebat:

vreau sa va întreb, cum reușiți sa scăpați de cicatrici....eu...am...niște cicatrici mai. urate sa le spunem, si regret acea perioada din viața mea, acum. Cum pot scapă de ele? Ceva creme bune? Va rog, ajutati.ma.

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Incearca vitamina A in combinatie cu vitamina E, ambele uleioase. Sunt folosite pentru ingrijirea pielii (si nu numai).
Poate ca in timp, acele cicatrici se vor estompa (macar), nu sunt sigura daca si vor dispare definitiv.
Iar o solutie imediata, ar fi sa aplici pe zonele respective putin corector si fond de ten.
Alta idee...n-am!

1 răspuns:
| Jasmin23 a răspuns:

Incearca ulei vitamina E. Este foarte bun dar dureaza mult pana se acopera complet.