| QWERTYUIOPa a întrebat:

Hey TPU... vreau si eu baremul de corectare pentru evaluarea nationala la Limba si Literatura Romana 2011.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| SfarsitDeDrum a răspuns:

Draga Alice, daca nu sti nu te baga`! happy Barem inseamna si rezolvarea nu doar punctele.

| HeloKity a răspuns:

Buna,baremul la primul subiect este de 42 de puncte( 5 intrebari cu cate 6 puncte si 12 puncte la compunere) si la al doilea subiect 36 de puncte(4 intrebari cu cate 6 puncte fiecare si 12 puncte compunerea) apoi sunt 12 puncte pentru redactare si 10 puncte oficiu.Pa,pa