| Theo_Theodora_1987 a întrebat:

vreau si eu cateva statusuri de gelozie... dauu funda la cele mai bunee!

Răspuns Câştigător
| sweetlady99 a răspuns:

Uite catevabatting eyelashes : -> Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
• Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat! ♥.♥
-.-" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***.
Nu trebuie să arăţi ca Barbie pentru a fi plăcută!

- Trebuie să fi tu însăţi!♥
-.-" Zambesc. dar nu mai esti tu motivul zambetului meu happy
Ai mintit prea mult. cine crezi c-o sa te creada? Degeaba esti frumos. ea nu vrea sa te mai vada...
Ca baiat de cartier ti-e usor sa-i spui adio. dar ai idee ce simte ea?
Daca nu te rog intreab-o! puppy dog eyes, da te rog eu.
-> Din când în când îți faci loc din nou în inima mea. nu voi putea uita că ai fost o parte din ea. cândva. sigh
Sper sa iti fie de folos... whistling Fundaa? puppy dog eyes

1 răspuns:
| simona223 a răspuns:

1. Am plans, am suferit, am pierdut atatea. totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi.
Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare. Am invatat Ca oricat Ai plange lumea Nu Se opreste In loc Pentru durerea TA. Am invatat sa visez.Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi.Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu …
1. DND aspir…….la o viata mai buna 2. Plang de durere … sunt singur si trist si te vreau inapoi … intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc … 3. Mi-ai furat inima si ai luat-o cu tine … m-ai lasat undeva, de unde nu mai pot privi, de unde nu mai pot scapa
DND, decat daca vrei sa-mi spui ca ma iubesti... Distanta ne desparte si totusi ne apropie…. raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc; totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau…Strig la cer si fug departe … strig continuu si ma pierd in noapte