| LexuDeea a întrebat:

Vreau si eu o scrisoare de multumire pentru momentele frumoase petrecute cu iubitul

Răspuns Câştigător
| ClaireMcCollins a răspuns:

Iti multumesc pentru ca esti in fiecare zi alaturi de mine, pentru ca mi-ai luminat si incalzit sufletul meu pustiu si rece, pentru ca zambetul tau este tablou in ochii mei, iar vocea ta blanda este muzica urechilor mele, pentru ca ai umplut paginile Cartii Vieții mele cu amintiri dulci, pentru ca mi-ai aratat ca dragostea adevarata e cea mai puternica vraja dintre toate.

Asta as scrie eu. Dar gusturile fiecaruia sunt diferite si la fel sunt si sentimentele. Orice scrisoare ar fi frumoasa daca este scrisa din inima.
Succes!

3 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Asta trebuie scris din inima pe baza momentelor petrecute, numai voi stiti ce ati cladit, nu trebuie sa ceri ceva fals ca sa ii trimiti.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Ti-am gresit de 1000 de ori, iar tu m-ai iertat de 1000 de ori, tu mi-ai fost alaturi mereu, tu m-ai iubit cum nimeni nu a facut-o, tu ai avut mereu grija de mine, tu mi-ai aratat ca-ti pasa tu mi-ai aratat ca viata poate fi frumoasa tu m-ai acceptat asa cum sunt tu esti viata mea si te iubesc mult. Chiar daca mai gresesc, vreau sa stii ca-mi pare rau, tu insemni si esti tot pentru mine, tu esti lumea mea toata Iti multumesc pentru tote momentele frumoase petrecute impreuna si sper sa mai fie. TE IUBESC MULT! thinking Cum ar suna?

| Roibu a răspuns:

Salut! Da este o idee sa cer ajutorul cuiva dar eu spun ca nu trebuie sa scrie cine stie ce dar sa fie din suflet eu nu te-as putea ajuta pentru ca nu stiu despre ce este vorba dar eu te sfatuiesc fai un scurta dar care sa fie din suflet pur si simplu Iti Multumesc Din Suflet pentru unii oameni inseamna mult eu zic sa te lasi condusa de instinctul si sentimentele tale fata de acea persoana. Cu Respect Roibu Constantin