| BlackScribble a întrebat:

m-am despartit de iubitul meu.Cum sa trec peste? Am incercat si mereu imi veneau in minte momentele frumoase petrecute cu el si incepeam sa plangcrying

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa fii constienta ca o sa vina ziua in care o sa scapi de asta.Cand te astepti mai putin.
Sunt destui baieti pe lumea asta, si pana te casatoresti o sa mai fi cu multi.Nu iti mai face atatea griji pentru un baiat ca nu s-a oprit lumea in loc la ea.

| Pitic a răspuns:

Of
te inteleg perfect insa gandeste-te de ce v-ati despartit incercati sa va impacati sau incerca sa iti gasesti alt prieten te va ajuta foarte mult sa treci peste chiar daca nu il placi asa de mult ca pe fostul.
Sper sa treci peste sad

| Kylexy a răspuns:

Daca exista o oarecare sansa de impacare impacate cu el. daca nu.
Capu sus ca mai sunt baieti pe acest pamant care stiu sa iubeasca si poate chiar mai buni ca fostul.

| Papusik_4304 a răspuns:

Nu mai ai sanse de impacare cu el? daca nu asta e soara viata merge inainte capu sus trebuie sa zambesty...baiety suntwinking

| Divya_4333 a răspuns:

De fiecare data se intampla asa, e logic sa te gandesti la momentele frumoase, pentru tine acum nu mai exista acele momente cand ti-a facut rau sau cand ai suferit din anumite motive tot din cauza lui! Ce pot sa-ti spun...incearca sa nu te mai gandesti la el, stiu ca e extraordinar de greu sau mai bine zis imposibil sa faci asa ceva, mai bine incearca sa-ti distragi atentia, nu sta singura niciodata, nu asculta melodii triste, stai cat mai mult timp cu prietenele tale!:* Sau mai bine nu incerci sa te impaci decat sa faci toate astea, chiar crezi ca nu mai exista nicio sansa pentru voi? Ia gandeste-te! Si ...imi pare rau pentru tine, cu toate ca nu te cunosc, iti inteleg suferinta destul de bine, fiecare persoana trece prin aceasta etapa, e mai rau cand esti parasit, acum nu stiu ce ai patit tu dar te inteleg! Succes:* si poate te impaci!:*

| matrixismyname a răspuns:

Exact ce-a zis Ralukk, treci peste. Fa-ti alt prieten si fa-ti alte momente frumoase cu el.

| Cutit a răspuns:

Offf fato si eu am avut aceeasi problema crying( dar m-am indragostit de un alt tip; si am trecut peste; ma impac cu ideia ca suntem inca prieteni; Succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare sfarsit e un nou inceput, hai sa nu ne mai agatam de trecut si sa traim prezentu. Cu timpu o sa treci peste, asta e dragoste.

xoxo, didi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ttrateazal ci indiferenta

| Psychofuckingsocial a răspuns:

Oo, incearca sa stergi tot ce e legat de el de la poze de pe calculator pana la pozele de pe hi5 daca ai.
Mesajele, orice ce e legat de el. happy Funda? Sper sati fiu de ajutor.