| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa ma ajutati cu cevabatting eyelashes, deci vreau sa-mi iau un telefon cu touchscreen sau cum se scrie si nu stiu ce marca, vreau sa nu fie patrat, sa fie cu blitz si camera cu mai multi mega pixelibatting eyelashespleasebatting eyelashesbatting eyelashesfunda PS sa fie pe cartela si sa nu coste multtongue
big grin

Răspuns Câştigător
| Barby18 a răspuns:

Samsung galaxy :*

2 răspunsuri:
| EsarfaRozZ a răspuns:

Pff, tu vrei telefon cu touch screen si nici nu sti cum se scrie? pff, pun pariu ca esti o fata de 10-11 ani, rasfatata care vrea sa se dea mare la prietenele ei ca are telefon mare, patrat si cu blitz...

hai sa fim seriosi...oh go on

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

HTC WildfireS