| TnCristinaa a întrebat:

Vreau un nume diferit..nustiu..sa fie altfel.o porecla ceva (Ma numesc Cristina) Ce nume ar merge? Nu trebuie sa aiba legatura cu numele meu in special...nu conteaza
De ex:Cunosc o fata pe care o cheama Georgiana,dar are,, nume de scena" -(sa ii zic asa)..Clover Yael

4 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Gina regina?

| TnCristinaa explică (pentru SimonaSimona01):

laughing IN NICI UN CAZ NUME COCALARE (am uitat sa mentionez) laughing

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Kate, Ximena ( este o actrita din nu stiu ce tara si chiar imi place numele /"porecla"), Baky. Nu prea am inspiratie acumlaughing.

| MadyWin a răspuns:

Buna Cristina! Sa sti ca ai un nume foarte frumoswinking. Ce spui de variantele astea : Charity sau Charlene(in franceza).Au legatura cu numele tau si mereu mi-au placut deoarece sunt deosebite! Sper ca te-am inspirat!