| JustLiveYourLife a întrebat:

Vroiam sa va intreb ceva : Stiti cumva daca la un magazin de optica medicala se gasesc si ochelari de genul ascesta:
http://3.bp.blogspot.com/......-clear.jpg si cam cat ar costa in principiu? multumesc

2 răspunsuri:
| Coconut a răspuns:

Old school =p~ pai. poti incerca si la optica, e posibil sa aiba, depinde de magazin. dar in principal se comanda de pe net. Daca gasesti un ite derios, livrarea va veni desul de repede si pretul ei nu va fi mare. In general costa intre 30-100 de lei. depinde ce model alegi, sau culoare. Succes:*. sa ma anunti si pe mine ce model ai ales, de unde i-ai luat si cat ai dat pe ei:*

| Ralukutza_5288 a răspuns:

Daca ai nevoie de ei pentru vedere ii gasesti pe net, dar daca ii vrei doar de purtat, gasesti modelul la magazinul de haine si accesorii New Yorker! Sunt 30 de lei!