| kata100 a întrebat:

Imi puteti spune cat costa ramele acestor ochelari http://3.bp.blogspot.com/......-clear.jpg vreau sa-mi schimb ochelarii! fundita :D

Răspuns Câştigător
| Adrian_5136 a răspuns:

Depinde daca vrei numa modelul ramei si nu te intereseaza sa fie de ceva firma smechere atunci sunt in jor de 200 ron dar daca vrei sa fie smehere sa fie de ceva firma ciudata de ochelari ar trebui sa spargi mai mult pusculita.
dar du-te la oftamolog si o sa iti zica ala ce are pe stoc sau in jurul carei pret se invate o rama dinaia