| DaYdA_3369 a întrebat:

love struck:d cine imi poate spune si mie niste trupe coreene de fete?:*funda

Răspuns Câştigător
| HaNeul a răspuns:

1. 2ne1
2. f(x)
3. Kara
4.Snsd sau Girl's Generation
5. Dalshabet
6. Wonder Girls
7. 4minute
8. T-ara
9. miss A
10.After School
11. Orange Caramel
funda?

6 răspunsuri:
| ninaelenadobrev a răspuns:

Miss a sunt talentate ascultale si live

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Girls generation gee snsd genie snsd chocolate love snsd run devil run snsd oh si multe altele... daca e cauti uh si kara lupin kara jumping wonderwomen tiara t-ara after school amoled after school bang daca e mai cauti uh melodii de la trupe 2ne1 boa o caantereata f buna miss a 4 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kara girls generation t-ara wonder girls after school g.na boa fx iu

| Kumiko a răspuns:

2ne1 sunt cele mai tari -pentru mine-. incearca.winking

| Dido98 a răspuns:

Cele mai tari sunt 2ne1 deci ti le recomand pe astebig grin