| RaluRalucutzaPisycutza a întrebat:

Hey TPU; x! Va rog eu mult care imi da si mie un hack pentru 4Story? Gold sau pietre lunare

2 răspunsuri:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Nu mai exista hack pentru. 4Story. Nu stiu daca ai obseravat, dar inainte sa intri in joc iti apare in dreapta ecranului jos o protectie anti hack. Daca vrei bani, fa-ti multi ''iubiti '' si cerele lor. Sau ai putea MUNCI pentru gold.

| RaluRalucutzaPisycutza explică (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Mersi mult nu stiam; D Am auzit ca protectia se poate spargewinking Cu iubiti nu prea imi merge rolling on the floor