| micutzsha a întrebat:

Hey TPU:X:X...Am si eu o mare problema cu pc.Deci de fiecare data cand vreau sa-mi schimb parola la messenger sau sa ma loghez p facebook imi apare o eroare in care scrie asa: Conexiunea nu este sigura. Deja ma enerveaza acest lucru + ca fara facebook si TPU eoo nu pot rezistasadsadcryingva rog ajutati-ma... app: am uitat sa mentionez ca acum 3 luni mi-am reformatat pcbig grin

1 răspuns:
| cesar_1241 a răspuns:

Buna,

1. ce conexiune de internet ai? daca ai una slabutza, incearca sa folosesti opera in loc de internet explorer sau firefox.
2. ai un antivirus bun? daca nu, atunci ai o problema, cauta unul asap.
3. exista si alte rezolvari la problema ta insa daca nu stiu cauza, cum sa-ti dau raspunsul? daca problema persista, poti sa-mi dai add la id : cezarionutsimion@yahoo.com. Succes!