| alexionut a întrebat:

Am o problema atunci cand vreau sa ma loghez pe yahoo messenger pe tableta android scriu id si parola si cand dau sing in apare "Sing in failed. -SSL Certificate Error- Check Date\Time" am incercat sa modific data si ora si fusul orar dar rezultatul este acelasi. Mentionez ca eram deja logat pe messenger cand a aparut o eroare si apoi nu am mai reusit sa ma loghez nici pe mes nici pe mail aveti vreo solutie pentru mine?

6 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Salut! Nici la mine nu merge...am schimbat pana si messul si degeaba.Am intrat aici sa pun aceiasi intrebarehee hee.Am reusit sa intru de pe un site dar...
Am incercat si un alt program si degeaba...

| Jko4r a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu. Logheaza-te pe meebo.com adica la link-ul acesta : https://www. meebo.com/messenger si ai acolo yahoo register. Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| CoquineNoire a răspuns:

E clar! yahoo va da faliment, ne-au avertizat!
ma rog, suntem multi care avem problema asta, vezi raspunsurile celorlalte intrebari.
e de la yahoo, nici la ei nu merge sa intri pe mail.

| deyutza2002 a răspuns:

Mi s-a intamplat dar am rezolvat.trebuie sa iti fi schimbat cineva parola sau sa fi pus tu din greseala securitate pentru a nu intra nimeni decat de pe celalalt e-mail il poti activa. daca ai.Imi dai funditabig grinPLESE

Răspuns utilizator avertizat
| dany0909 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eucrying