| cristianorudi7 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am schimbat parola la messenger, dar de fiecare data cand vreau sa ma loghez tot parola veche este acolo in casuta aia si eu vreau sa fie parola noua. Puteti sa ma ajutati?

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Sunt bifate, dar degeaba, cred ca este de la el, o sa incerc sa il reinstalez

| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti aparea parola noua la Messenger trebuie sa introduci in casuta parola noua si sa bifezi ''remember my ID & password''.

| fabian565 a răspuns:

Poate nu ai salvat bine modificarile sau este o problema de la browser sau parola noua introdusa are caractere speciale ca ◄☼∟↕‼♪ etc