| cristimx a întrebat:

HEY, TPU. Ziceti-mi si mie un metin PVP cu bonusuri 6/7 in afara de hammer, dar unu cu bonusuri mici, nu dala cu 100000hp sau mai mult...

7 răspunsuri:
| ğözde a răspuns:

MondialMt2.Acest metin este PVP, dar este şi PVM. Are rate 1000% şi este pana la lvl 255.Nu se creşte greu, dar nici bine. Este cel mai bun metin, GM-ul este francez, iar SGM-ul comunică foarte mult. Când descarci metinul, îl poţi "băga" în limba română. Baftă!

| cristimx explică (pentru ğözde):

Eu vreau sa stiu daca are 6/7, cu aparare ninja, sura, saman, war, are?

| ğözde a răspuns (pentru cristimx):

Are!

| cristimx explică (pentru ğözde):

Poti sa-mi dai si un site? big grin plz

| ğözde a răspuns (pentru cristimx):

Http://www.mondialmt2.com/. Ăsta e site-ul.

| cristimx explică (pentru ğözde):

Tu cum te numesti?
eu ma numesc BarosanuEU

| ğözde a răspuns (pentru cristimx):

Magique.