| AAAAAAAAnamari12 a întrebat:

Hey tpuuuuuuuurolling on the floor sunt clasa a 8a=) si gen după cum știți anul acesta avem EN=) vreau sa mi spuneti experientele voastre de la Enhappy ce note ati luat, ati invatat mult, etc. laughing
Sau primul an de liceu, cum a fost pentru voi?laughing vreau cele mai sincere experiente=) vreau sa stiu ce ma asteapta=)

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cum sa fie liceul? O perioada care nu se mai intoarce happy
Deci o sa iti placa, iti garantez!winking

| Roberrt21 a răspuns:

Mie sincer mi-a plăcut la examenele acestea, si la EN si pa Bac, au fost experiențe frumoase, cu emoții și multe stări ciudatewinking
Dacă ar fi după mine, le-as mai da cel puțin încă o dată, o sa iti placa.
Referitor la prima zi de liceu, penteu mine a fost frumos, am avut 3 foști colegi cu mine. A fost bine

| al0o0o0 a răspuns:

Nu ai de ce sa te sperii trust me

| anonimadinAlba a răspuns:

Sunt a10a si, sincer as da din nou oricând EN. Mie mi-a plăcut și nu a fost foarte greu. La mate am luat 8, 10 si la romana 8, 75, având în vedere ca subiectul din 2019 a fost destul de greu. Nu am intrat la liceul la care mi am dorit, dar am intrat tot la un liceu de top. Am invatat pe parcursul anului pentru teste și teze, si inainte de en doar am răsfoit caietul în care aveam tot ce aveam de invatat. În ultima luna am facut modele de teste și uite asa am reușit sa iau niște note relativ bune

| Anonim203434433 a răspuns:

Legat de EN, insista la matematica pe exercitiile pe care nu le stapanesti asa bine, pentru a capata siguranta.
La romana, invata caracteristicile fiecarei specii si gramatica pentru S2 si totul ar trebui sa fie ok.

Nu te stresa prea tare, nu e nici pe departe un examen greu comparandu-l cu ce te vei intalni la facultate, etc. happy