| andaz4 a întrebat:

Hey.:* Trebuie sa scriu o poveste despre "un tantar care vroia sa'si lungeasca trompa" sau despre "o viespe fara venin care citea o brosura despre cele mai la moda ace"...
Ma poate ajunta cineva?big grin
Va rog.batting eyelashes fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Rocsaanna a răspuns:

Ji thu ai caietu asta de vacanta? pai si eu
Pai zici si thu ca viespea s-a dus la doctorul ala paianjan si ia sapus ca vrea sa ii faca o operatie...doctorul ii cere o suma de bani. dupa cateva zile ii face operatia.iar la sfarsit zici ca viespea era multumita de noul ac, si ca s-a dus sa se laude la prieteni, iar la sfarsit ia multumit si paianjanului si a plecat bucuruoasa
Eu am trecut de primul "capitol"...SUCCES!