| Adynutza3940 a întrebat:

Hey tuturor! am o tema la civica,un proiect in care trebuie sa facem o situatieposibil de regasit un cadrul unui grup sportiv care isi stabileste strategia de joc inaintea unui meci important! Am nevoie de idei, nu stiu gen maine am un meci si trebuie sa hotarasc cu ceilalti strategia de joc, trebuie un plan sau geva de genul
Dau funda! kiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Echipa de handbal tocmai a castigat meciul cu echipa (cutaritalaughing) si acum isi pregatesc strategia pentru urmatorul meci si au nevoie de incurajare si de multa sustinere.
Tocmai ce a inceput meciu si pivotul (cutare) intra in semicerc si este trimis pe bara 2 minute, iar atacantul(cutare)tocmai ce a doborai un adversar si este trimis si el pe tusa.
In ciuda aparentelor, meciul a fost castigat de echipa noastra si suntem mandribig grintongue