| OPustoaica a întrebat:

Hey happy v-ati uitat duminica trecuta la d-paparazzi?
Pe 21 iulie?
Daca da. nu stiu la ce minut,oricum pe la sfarsit a fost un reportaj inainte sa le arate pe vedete cum ar fi aratat daca nu erau la Hollywood. Reportajul era despre vedetele care aratau bine la o varsta inaintata, dar le si comentau pe celelate.
Si era o melodie cantata de un barbat si era ceva gen " puppet, puppet girl " nu stiu daca e bine, eu parca asa am auzit :d imi puteti spune cum se numeste melodia? puppy dog eyes

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

N-am fost atent