| LittleLittleMarmaid a întrebat:

Hey. Vă rog mult, ajutaţi. mă! Cum îmi pot seta Google Chrome să nu afişeze căutări ale anumitor cuvinte, sau pagini cu conţinut pornografic? Mulţumesc.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mai in sus de bara de marcaje este Setari si dai acolo la istoric apoi dai la Editati elementele le bifezi pe care vrei sa le stergi, apoi dai pe eliminarea elementelor selectate.
Succes! Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si mie mi-au aparut asa ceva, insa era de fapt un virus. Trebuie sa rulezi mai multe antivirusuri. eu am folosit AVG 9. 0 si Spyware doctor