| Ciuffy23 a întrebat:

Hey :* va rog muuuult de tot ajutati-ma si pe mine cu ceva big grin. Imediat este ziua prietenului meu si am inteles ca ar vrea sa isi cumpere un briceag, as vrea sa il cumpar eu doar ca nu ma stiu in lucrurire astea. Imi puteti spune un briceag bun sau ori ce cutit dinacela cu buton? Fara alte chesti ca stiu ca unele au de exemplu lanterna, pila etc. Vreau sa ii iau un briceag bun, care sa aive buton dinacela, pana in 140lei. Multumesc

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Ovi4678 a răspuns:

Cauta pe:melcador, tocmai, okazii.ro.

| georgianageo13 a răspuns:

Ce cadouri va mai faceti si voi dar in fine poti sa cauti pe site-uri te asigur ca sunt multe modele tari.