| MiUtZaA a întrebat:

Vine ziua indragostitilor... si nu stiu ce sa-i cumpar prietenului meusad Stiti el nu e genul cu cadouri si chesti din astea. thinking
Ma puteti ajuta? PLSS:*

Răspuns Câştigător
| Valy1106 a răspuns:

Pai depinde ce ii place prietenului tau happy

De exemplu :

-un parfum

-Un ceas (care ii v-a aduce mereu aminte de tine)

-un portofel din piele care nu costa mai mult de 200-300 de lei

-o camasa frumoasa.

Sau o noapte amandoi sa o petreceti din deplin poate iti va fi de folos.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Puteti imparti ceva simbolic. Doua lantisoare de chei de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| alone a răspuns:

Gandeste-te la ce ii place lui cauta un cadou care sa i-se potriveasca personalitati lui... u il cunosti mai bine...