| Satisfaction a întrebat:

Hey...vineri am Balul Bobocilor si nu particip...doar ii sustin pe altii si nu am idee cum sa ma imbrac. Ar trebui sa ma imbrac diferit in timpul spectacolului fat de petrecerea din club? cum sa ma imbrac? ajutor! mersi

1 răspuns:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Îţi dau sfaturi.
În cazul în care eşti fată o rochie care să de avantajeze în conform cu dimensiunile tale. O pereche de pantofi cu toc înalt, de preferat negrii. Dacă rochia o să aibă bretele să nu se puna vorba de cercei lungi sau colier. Dacă nu are bretele e simplă fără nimic iaţi dacă ai o pereche de cercei lungi.
Baftă!