| Tania25 a întrebat:

Hey, voi ce parere aveti despre ask.fm..ceva interesant sau pierdere de timp?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca nu ai niciun beneficiu de pe urma lui e pierdere de timp.

| BiuL a răspuns:

Pierdere de vreme.

| PedoBarbie a răspuns:

E interesant. Pui şi răspunzi la întrebări. E un fel de TPU.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Pierdere de timp, acum ask-ul este precum facebook-ul =]] e la moda si na, cat mai multi sa ne adunam acolo sa ne dam si noi mari ca am descoperit ask-u ca altfel nu suntem asa smecheri ca aia care au. rolling on the floor. + ca se pun si intrebari idioate oh go on

| misslera a răspuns:

Eu cred ca ask.fm este ceva interesant, poti sa te afirmezi liber, dar este ceva absurd cu anonimii, chiar daca interzici anonimilor pe urma ai numai intrebarile zile dar daca cu anonimi iti scriu mii de intrebari cu tupeubig grin

| bianca0298 a răspuns:

Parerea mea este ca iti pierzi timpul cu ask.fm si de obicei acolo lumea '' are tupeu'' deoarece pot folosi anonim si pun tot felul de intrebari tampestiwinking