| anoniiiiimăăă a întrebat:

Heyhappy
vreaau si eu nistee status faine; x
pls. nu luate de p neT [fara link]
Fundita; X

Răspuns Câştigător
| bLuEsKiEs a răspuns:

Originale big grin

Sti ce?…nu-mi pasa….Mai bine lasa winking

Si cand ma vezi zambind ca si cand nimic nu a fost…doare,parca ii lumea pe dos.Credeai ca o sa sufar dupa tine,dar ai fost cu mine la bine,nu si atunci cand am avut cea mai mare nevoie de tine.

Azi am ceva cu tine,azi imi pasa.Dar vezi ca poate maine iti zic `mai bine lasa`.

Gata!Stop!Azi ma rup de toate! Sunt doar eu pentru mine:X

Do your really think material is the reason I came?:-J

Si un lucru o sa-l las neincalcat…`Cand iubesc…Iubesc cu adevarat` ;x

Sa nu incerci vreodata sa ma schimbi...sa nu incerci vreodata sa ma minti…nu ma voi razbuna chiar daca vei incerca…doar… ca vei disparea din viata mea thinking

AZI POT ,AZI VREAU :X

Si poate iti vei aminti ca am avut grija de tine,ca imi pasa de ce ziceai…dar poate vei uita de mine,vei uita ca am fost `noi`.

Copy-Paste batting eyelashes

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva... Dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca imi vad de viata mea."

Simpla in cel mai complex mod,Timida cu un tupeu fantastic,Energica intr-o lene notorie,Zapacita la cel mai serios mod,Pesimista in cel mai optimist mod posibil.rea, dar totusi buna

De multe ori ma trezesc ratacind spre cararile amintirilor cu sufletul infipt in nori... Ce'mi deseneaza aripi si imi soptesc "Chiar ai crezut ca poti sa zbori?"

Nu sta pe ganduri,spune`le verde`n fata happy ca n`ai nevoie de cei care te fura in viatsa

#[Lumea te vinde,lumea te vinde. Tovarasia nu se mai masoara in cuvinte. Chiar si prietenul tau bun acum te minte. Azi e cu tine si tot el maine te vinde. ] # oh go on

Fetele n`au defect, doar un machiaj perfect smug

N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi.CANDVA.la final happy

•.`Acum regretzi sh tu sh eO,insa eO my putin caci acum un alt baiat p drum d mana tzin . el m`a faqt s uit,s sper,s cred in vise.Ceea ce tu mi-ai interziS,mi-a
desChis pOrtzile inChise `! [:♥

Si totusi, nu pot sa ma abtin si te intreb:"Cand nu o sa mai fie frumos ce o sa faci?"winking

A fost , s`a intamplat , te-am avut , te-am pierdut si daca vrt sa faci ceva pentru noi da timpul inapoistraight face
♥ Promisiuni uitate, nepasate, Amintiri si vise destramate, Vorbe sincere ce au trecut pe langa noi, Imagini derulate cu noi amandoi.

E de ajuns s` spui cat d`mult m` iubesti, e d`ajuns s` stii dar de adese0ri gresesti Spui ca t0t ce`ai avt d` prets tuu mi-ai dat, insa krd ca prea us0r d` n0i ai uitat

~!Te vad , dar nu-mi ajunge doar noaptea in vis...Ai cheia ce deschide un suflet inchis[love struck]~!
Satula d` scarbe kre mint frum0s, nuu` ma judeca dup` aparentse, m` judeci p` mne sh nuu` t` uitsi la tne, nuu` snt perfecta sh nici nuu` vreauu` s` fiuu

.tOth` C înainthe nu vOiam --> acum m ObseDeaza ! [;->] . . tOth` C înainthe îmi pLaCea --> acum m enerveaza ! winking

Oare a fost un vis ? Unul interzis era pe cale sa devina realitate ; dar din pacate . usor usor te`ai dat`n spate
Şi spun stop! Relaţiei de.o vară.Că n.am chef sa regret a doua oară.
.o sa ma simt PERFECT! []

"E un vis kre se tot repeta!Shi doar in visul meu gasesk lumea perfecta!"

Fara minciunile si falsa ta identitate Tot ce imi doresc acum Este sa las trecutul in spate!winking

Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti, ca pentru tine am renuntat la multe si la multi
Si poate mi-a pasat prea mult de tine,si poate nu vroiam sa te pierd.Dar cand ma gandesc la cat am renuntat,Regret ca te-am ascultat

O vezi cum pleacă, cu ochii goi Eşti prea mândru sa o opreşti Crezând ca vine inapoi

Pot sa uit cuvintele pe care mi le-ai spus, pot sa uit chiar si lucrurile pe care mi le-ai facut, dar nu pot sa vindec sentimentele pe care le-ai ranit

Traieste-ti viata ca si cum ar fi primul fum din ultima tigara .
Nu stiu ce sa spun ! Nu stiu ce sa cred , de cand te-am vazut ma-ntreb : Ce naiba-i cu mine ?! De ce-n fata ta ma pierd ?!

Ce parte din "TE iubesc" nu ai inteles'o?

Ce mult te iubesc Din suflet iţi spun O viată-mi doresc Să fim ca acum

E prima oara cand se-ntampla-asa ceva .Dintr-o simpla prostie ai ajuns la inima mea.

Inca ma gandesc cum ma faceai sa te doresc.Acum nu stiu ce sa fac,Sa te iubesc sau sa te urasc?

Ti-a spus ca numai poate, nu o lasa sa plece. stii ca e singura care te intelege. iubeste`o fa`o sa uite ca ai fost rece!

Nu-mi pasă atât de mult pentru că spun ceea ce simt

Şi când spun te iubesc inseamna ca asa’i

I'm addicted to you

Leave your world and come with me,

Only love can set me free!

Sentimentele mele nu ai cum sa mi le iei Stii bine ca te vreau si eu stiu bine ca ma vrei

Ti-a spus ca numai poate, nu o lasa sa plece. stii ca e singura care te intelege. iubeste`o fa`o sa uite ca ai fost rece!

Ea te iubeste.Ea stie sa te asculte.Ea nu renunta atunci cand problemele sunt multe.Dar daca nu stii sa pretuiesti,e pacat.Ca ea e genu d fata care poate sa`ti dea tot ce ai visat

Se spune că un bărbat adevărat este acela care are multe femei.Dar cât de bărbat trebuie să fii ca să îi fi fidel unei singure femei?

Zambetul ei de copil nu se razbuna. te face sa te simti cel mai puternic cand o ti de mana

cand o s`o pierzi o sa vezi ca tsi'e greu fara Ea chiar dk acum nu crezi o sa vezi ca aerele tale de golan vor disparea odata cu ea.

Nu ma supar daca te vad cu vreuna vreodata.Ce naiba. Doar eu sunt cea mai importanta!

Pot sa plec. Pot sa stau. Pot sa fac ce vreau! Si daca plec. Unde merg tot cu mine il iau! Poate stii. Poate nu. Da iti spun mereu. El a fost, este si va ramane doar al meu! [ ]
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu…cea mai importanta fata![ ]
Niciodata plina de mine…Intotdeauna satula de tine!
M-ai avut. M-ai pierdut. Acum ma vrei. Nu se mai poate. Oricare va fi EA. Nu va purta amprenta mea:X
Am invatat sa respect,ea respecta doar banii. Am invatat sa lupt singura, ea e zero fara tati si mami. Stii ca tu ai ales,eu am drumul meu acum. Al tau e-n celalalt sens.
Imi zici ca e golan,da, stiu bine. Dar golanu` asta ma iubeste pe mine.

O privire si m-ai dat gata

Mi-ai luat mintile, mi s-a pus pata
Cum poti sa crezi prostii cand eu n-am decat pentru tine ochi…

Da’ cine ne poate spune ce e bine si nu ?

Ca eu nu
Esti doar un tanar actor plin de talente,excelezi la capitolul lipsa de sentimente.

-E semn ca ceii ca mine au dat strigarea.Ca pentru cei ca noi soarele rasare seara

Zambetul ei de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic cand o ti de mana

Fericirea nu sta-n plic.Poti sa razi si fara sa fumezi nimic!

Te pot ucide prin cuvinte. Te pot face sa-ti iesi din minte. Te pot ucide cu o singura privire, si în acelasi timp, sa râd fara oprire.

Poate am aere’n cap.Asta e doar problema mea.Nu poti sa ma suporti.Asta e doar problema ta, nu ma cunosti, nu mai comenta.Ai grija d viata ta...nu de a mea!

Zambet fals. Privire plina de ura. Cuvinte aruncate`n vant. Minciuna! Si toate fara nici un motiv!

Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Daca ai nevoie de mine, nu mai sunt aici. Cheama-ti zdreanta ca poate ea isi mai face griji.

A fost greu si stii ca am dreptate! Am tinut capul sus si am mers mai departe. Nu ma intereseaza ce crezi despre mine.Inainte sa spui ceva uita-te la tine!

Lasa-ma cu textele, ca iti pasa sau conteaza...lasa-ma cu lumea kre nu ma agreaza. Aproape tot ce mi-am dorit am obtinut si daca nu a fost asa,a fost pentru ca n-am vrut!

Ma respecti, te respect, ma iei cu vrajeala, te iau cu vrajeala, ma ataci, ma apar, ma urasti, nu te urasc si stii dc?ptr ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste!

Nu mai baga texte din astea.Uite-te putin la mine.Stiu ca te doare,cand ma privesti din departare.Uite ce-ai pierdut si acum te pup de ramas bun! Pe zi ce trece.Tot mai bine-mi merge!
Şi dacă’i de ceva să ştiu unde mă întorc.Că dacă o dau nasol,am lângă tine loc! love struck
Te`a iubit odata, si ai pierdut`o. In fine , nu tine doar de tine, ca daca te gandesti , tot el ti-a luat`o si tu ca prostu ai lasat`o ! ti-a furat`o
M`a avut,m`a pierdut,acum ma vrea,nu se mai poate…orice ar fi…ea nu va purta amprenta mea.Ai grija de tine si de zana ta si daca ti-e dor de mine uita-te la poza mea smug
Ignoră`l deşi te atrage ! Respinge`l deşi e singurul care te face să simţi iubirea ! Iubeşte`l deşi nu e al tău
●Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam`●
Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt
Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!
Sa ai grija cum t p0rtsi cu mnee` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca sh tnee`laughing
Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intselegi ce e`n inima mea t r0g nuu` mai plecaa`batting eyelashes
0 sa`mi intselegi pr0blemele la timpuu` p0trivit!happy
Imi pare rauu`, dar n`am pretz! T simtsi pr0prietaruu` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un tr0feuu` sh chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!winking
N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mnee`! K nuu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nuu` snt langa tnee`! love struck
M`am schimbat sh p0t visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i 0btsinee` 0riqm !smug
Sh nuu`mi pasa d nimic! Imi traiesk viatsa dup` bunul meu plakwinking
Frumusetsea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.
Mi`e d0r s` te privesk fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pichappy
Tuu` esti jumatatea kre mie`mi lipsea sh`ai umplut d0ruu` din inima mea tongue
Nuu` mai visa frum0s, realitatea este recewinking

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tsine unitsi p amand0i sh sntem d0ar n0i tongue
De atata barfa m`am int0xicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratatwinking
Lupta ptr cne t iubestee`, baga`tsi pla`n cne`tsi greseste`!big grin
E0 nuu` cred in tacere, nuu` vreauu` s` taci!happy
Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` sh s` castigi !batting eyelashes
În jocul ăsta nu îmi e frică,sunt amantă , iubită si amică . poate lumea crede că sunt sora ta mai mică , fără să stie că eu pentru tine sunt unică.
Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

●Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ●

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;x

.•[O faţă de [PRINŢESA] !
Un corp [INDECENT] !
Şi un stilou`
Să mă induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai sătuRat Să'ţi pui viaţa Ca o întrebaRe.
ţine CapuL SuS, ChiaR daCă dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , sh` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]

.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar sh din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simtsi l0w
Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".
Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta kre inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .
Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca t0t pe ea 0 aleg.
Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]

Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .

Acum`ejti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!
;x .plαng ιn ħoħotє dє rαs . dαy єvєrydαy . αuzι bєy.[ !? ]. ħєy ! 'tє`n mortιι tєι.[laughing]. ;x
ღ•°Iubeşcღ•°
Îţi aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreună vă stătea.Lumea vă invidia.Luna ,şi ea vă admira.Aţi uitat de tot acum.Şi fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor să te strâng în braţe,să te sărut.Mi`e dor să îmi vorbeşti ,mi e dor să te ascult!love struck
-Iubire nu exista , exista doar creduli , iluzii si speranta , si visuri de nebuni . !

-Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul , astazi nu te iubesc !

-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final

-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita . Ce ironie !

-Dupa un altu`, tot un altu` vine ... Aceleasi replici , acelasi te iubesc . acelasi mi`e dor de tine , te doresc.

-Fara sa vreau,realizez cum imaginea ta,clara odata...Devine transparenta.

-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut ...

-Da,e adevarat.Te-am vrut mult de tot,dar acum nu te mai vreau.

-Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

-Oh all I ever wanted ,was to see you smiling

-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie,iar prezentul trece zi cu zi.

- Ma uit la el nici macar nu imi pasa.poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca !

-Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt !

-Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri !Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.

-S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte , dar niciodata atat de tare . deseneaza`ma langa tine.

-stii nu esti ce`mi doream sa fii

-Te-am avut si te-am pierdut de atatea ori incat nu stiu daca ai fost vreodata pentru mine...

-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult.Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult

-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea...dar cum nu esti .m`am trezit din nou degeaba.

-daca te intrebi ce mai fac,daca iubesc pe altcineva...sa stii ca incerc s-o fac.

-E mai greu decat a fost,si ai simtit pe pielea ta...Cum e sa-ti arate cand,o saruta-altcineva

-Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.

- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise !

-Nu-ntelegi, nu este bine , Sa te joci acum cu mine ! Nu stiu cum sa iti explic , Ca vorbele tale nu ma ating . :]

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primu pas . Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc.
Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios,Indiferent şi, logic, într-un final, un prost,Şi-un clasic adevărat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat !

3 răspunsuri:
| IoanaSalvatore a răspuns:

Il am pe el am totul!

avanatajul fetelor destepte este ca pot face pe proastele de cate ori vor :p

Voiam sa pleci, voiam sa si ramai!

59 de secunde din orice minut imi doresc sa te sarut iar in ultima secunda vreau ca sa te uit dar o iau de la inceput!

La iubirea interzisa nu exista antidot!

Unele vise se implinesc.am avut un vis in care se facea ca dormeam laughing :p

Si tot ce vrei sa-mi spui, spun ochii tai caprui [daca are ochii caprui:d]

Dintre cer si pamant aleg podul de curcubeu care le uneste!

Doua inimi vor rula la nesfarsit acelasi film! love struck

O fata desteapta are intotdeauna un baiat pe care si-l doresc altele!

Azi sper un maine mai bun!

eu sa plang? nu! suflete si zambete pot si eu sa frang!:p

sper ca te-am ajutat :*:*

fundita?batting eyelashes

| PiScOtElL a răspuns:

De multe ori la tine ma gandesc
si imi amintesc cat de mult ne iubeam
din cauza ta era grea suferinta
te'am iubit prea mult
dupa primul sarut

| glontulhej a răspuns:

Sal