| TheWildRose a întrebat:

Hey! vreau sa invat limba engleza si vreau sa imi cumpar ceva care sa ma ajute un cd sau o carte sau o carte cu cd sau nu stiu...de aceea ma gandeam ca poate voi ma puteti ajuta.si as vrea sa stiu si pretul

2 răspunsuri:
| milena_1516 a răspuns:

Mai am incercat si eu asa ceva si sa stii ca am avut rezultate ceea ce mi-am luat eu continea 3 cd si pentru fiecare cate o carte cu dictionar si lectii de pronuntie si mai multe eu am deat pea ea cam 15 lei insa era destul de compacta sper ca ti-am fost de ajutor fundahappy

| alexutza071 a răspuns:

Buna! parerea mea este ca daca vrei sa inveti limba engleza ar trebui sa te duci la biblioteca si sa iti iei o carte sau un cd, pentru ca au si cd-uri, daca nu, poti invata de pe internet.Si asa numai trebuie sa dai banii pe carti, dar daca tii neaparat, e ok..probabil costa in jur de 50 de lei.Bafta!