| Ritska a întrebat:

Concurez la Balul Bobocilor dar am o problema mare: proba de aptitudini sau talent. Nu am nici o idee ce sa fac si nici nu am un talent aparte. Vreau sugestii cu ce as putea face!

1 răspuns:
| PinkSky a răspuns:

Buna.Pai anul trecut la noi in liceu 3 fete au zis poezii scrise de ele si una a recitat o poezie de pe net.Nu-ti trebuie cine stie ce talent, nu esti la romani au talentlaughing Fa ce iti place lumea daca va vedea ca iti dai silinta va apreciahappy!