| Chocolate a întrebat:

Hey, vreau sa va pun o intrebare:-s.Mult timp nu am mancat dulciuri deloc si am fost foarte restrictiva la aproape orice deoarece am tinut dieta low carb hipocalorica, nici fructe n-am mancat.De aceea mi-a scazut glicemiacrying, apoi m-am aruncat pe dulciuri si am mancat destul de multe:-s.Mentionez ca nu am avut decat un episod dinacesta.Sunt sanse sa ma ingras pentru o zi in care am mancat mult peste masura?:-s

3 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Foarte improbabil sa te ingrasi doar pentru ca ai mancat peste masura intr-o zi. Nu e bine sa mananci nici prea multe dar nici prea putine sau deloc. Incearca sa-ti gasesti echilibrul si sa vezi pana unde iti permite organisul tau sa mergi.

| Bris a răspuns:

Nu.Daca tu de felul tau esti slaba adunci nu te vei ingrasa pentru ca metabolismul tau e obisnuit cu corpul si forma ta.

| 7r011 a răspuns:

Sigur !