| anonimiussandicartiozeropmmdy a întrebat:

Hey! Vreau si eu ceva sfaturi pentru a scapa de acne. Nu stiu,masti, creme...orice.Sa fie unele pe care le-ati folosit si voi.

2 răspunsuri:
| Gabriela_Mihaela_1990 a răspuns:

Eu am avut cosuri si puncte negre timp de 8 ani de zile. Vreau sa zic ca dupa ce am mers la doctor dermatolog aceasta mi-a recomandat un tratament natural pe baza de creme din ulei 100% pur de arbore de ceai de la Thursday Plantation.
Cremele astea de la Thursday Plantation sunt minunate, pe langa ca nu sunt chimice si nu iti irita pielea sunt si foarte puternice in distrugerea cosurilor si a punctelor negre.
Medicul mi-a recomandat sa schimb sapunul normal cu un sapun pe baza de ulei pur de arbore de ceai tot de la Thursday Plantation.
Dupa un timp de folosire a cremelor, tenul meu a devenit foarte foarte curat vizibil si acneea a disparut. Am recomandat cremele de cosuri si la o prietena, si dupa o perioada a inceput sa se curete si la ea tenul de cosuri.
Acuma depinde de fiecare persoana cum le foloseste si cum are tenul, dar eu am fost foarte multumita.

| Deea149 a răspuns:

Incearca cremele impotriva acneei de la BIODERMA... si eu le-am folosit happy... Funda?