| єℓєηα a întrebat:

Hey. :* Vreau si eu niste statusuri, dar sa fie unele pe care nu le gasesti peste tot, ceva mai nou, mai deosebit... Statusuri despre fericire, tristete, prieteni, viata, in engleza... Orice in afara de statusuri din acelea de sufereala. laughing fundita cele mai bune! :*

Răspuns Câştigător
| broOonetsSsyka1 a răspuns:

- vrei sati pun o intrere : facem schimb de inimioare eu iti dau inima mea iar tu pe a ta jumate mie jumate tie dor pentru noi sa fie
-Astazi a trecut o zi din viata mea.Care inca mai rezista inca doua minute Dar daqa te qrabesti ajungi sa ma salvezi.Shi daca chiar nu ati pasa.Sa ingheti in cub de qhiata*
-daca ma doresti,{ } ia-ma de mana si spunE : "sunt un bou si vreau sa mor" happy
-Unde dragoste nu e nimic nu e Unde nici soare nu`i nici viata nu`i UNDE DRAGOSTE NU E FACEM NOI NON-STOP
-1000 ca ea nici una ca mine :XX
-Si azi e zi, si maine voi zambi chiar daca mi-e greu voi zambi mereu
-Xx:::[Tu, Ingerashul meu stingh3r.Mi-ai furat inima Cea din tai dragoste a mea esti tu.In fiiecare clipa,moment, ma gandesc la tine si vad cat de greu e fara tine [; X]Te iubesc!
-o iubire neincetata nu trebuie terminate
-Cand te'am cunoscut mi-a fost frica sa nu te plac,cand te'am placut mi-a fost frica sa nu te iubesc, iar acum ca te iubesc,mi'e teama sa nu te pierd, pup doolce puiutzu meu mik:*:*:*:*:*:*
-Na'i fi crezut ca o sa te iubesc,na'i fi crezut ca ma vei iubi,dar acum ca suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti vriodata.Te IubEsK:*:*:*:*:*love struck:*:*:*:*:*
-~~**Xx[Cu un chip rebel, stai tu ingerashul meu in inima mea ce ai furat'o fara permisiune, Tun ingeras stinghe iama in brate, saruta`ma apoi spune-mi ca ma iubesti iar eu o sa-ti zic | |_()\/3 Y()|_|~~]Xx**
-in ochi tai sunt o imagine p buzele tale sunt un cuvant p obrazul taw sunt o lacrima oare in inima ta ce sunt?
-a iubi e bine dar sa stii pe cine sa nu spui iubit oricarui parlit
-Te Iubesc si tE dOrEsC, dar SA'tI vOrBeSc Nu'NdRaZnEsC
-eu iti spun te iubesc dar tie nu iti pasa pleci trist dar sufletu nu te lasa
-am yubit a aflat l-am urat s-a suparat, dar acum iarasi il plac sper sa nu afle caci ma va bate iubita lui
-din dragoste adevarata din prietenie-ndelungata in trimit un mik secret *TE YUBESKKKK SI NU REGRET*:X:X:X
-GLUMESTE IN IUBIRE DAR NU IUBI IN GLUMA...
-nu iubi cand esti asa iubeste cand esti cu capul in norii, norii sunt plini de ploaie ploaie este ploioasaaa ke sa faci
-ea e criminala cu totii o stiti lasa figurantii obositi de emotii coplesiti ea e cea mai indicata dintre fetele cumintzi

5 răspunsuri:
| Ana_9007 a răspuns:

Good girls are found in every cornere of Earth but unfourtnatly earth is round.:*
My problem is that I can`t stay mad I always end up forgiveinng people who don`t desrve it!
Some people will always hate you no matter why.
Always remember to be happy because you never know who is falling in love with your smile.
Genul de femeie care cauta scanteie. Sa il parasesti pe fraier e cuvantul cheie love struck
Au trecut problemele, au trecut anii grei, acum am prieteni si fericirea mea vine cu ei.love struck
She waits all night for him to call but he won't call anymore.
Nu ajunge să ai calităţi mari; mai trebuie să ştii să le întrebuinţezi.
Sunt sătulă de tine, sătulă de noi. Stai, nu pleca! Ia şi trecutu’ şi căraţi-vă amândoi!
:*

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

- Unii au spus ca stau doar din umor... altii au spus ca totu`i trecator:X insa ei au reusit sa dovedeasca' ca dragostea din ei mereu o sa straluceasca!
- Ai venit inapoi si ai spus ca iti pare rau`sorry baby e altu in locu tau.da nu fi suparat du-te la colt de strada... multe curve abia asteapta sa te vada!
- M-ai privit in ochi si ai spus gatawinking"Eu deja mi-am cucerit fatalaughing"Stai putin baby ca nu-i asa usor ...Nu-s ca toate tarfele ce iti trec prin dormitor:Xtongue
- te iubesc si ce pot spune...doar intoarcete la minecryingcryingcrying
- amintirea mea este ca tu ai fost cu mine si eu cu tine cand ma gandesc la tine inca simt ca te iubesc si nu te voi uita niciodata. Dragostea inca pluteste in aer iar eu sunt cel mai fericit baiat pentru ca sunt cu tine. i love you
- pe mine ma iubeste de voi se foloseste degeaba veti avea ce-a trecut prin mana mea o luna 2, 3 isi face viata pentru tarfe nu isi lasa el nevasta sunt incapatanata pentru ca cineva mi-a demonstrat ca pot avea ceva daca ii doresc cu adevarat
- te iubesc sa ma sfeclesc du-te in sange ca glumesc

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

-Niciodata nu am avut primul sarut deoarece am vrut sa fac asta cu tine.:*:*
-dragostea e o lume, o limba noua pe care o intelege doar cel ce a iubit macar odata cu adevarat
-Mereu impreuna am trecut peste toate Inimile noastre au ramas mereu aporape Poate azi e greu Poate maine e mai bine Dar orice s-ar intampla Vei ramane langa mine!
-se intampla ceva cu mine: de la un timp ma gandesc la un baiat care nu ma stie care nu m-a vazut niciodata, la care nu pot spera il visez, este mereu in mintea mea si nu il pot scoate.L IUBESC! dar pentru el nu existcryingcrying
-SpuNei La MOsU sa te Aduca La MInE sub BrAd
-te quero porque te quero te amo porque te amo y si no me cres vente conmigo a la cama
-Nu m-ai vreau sa aud de tine [ m-ai bine uita de noi2.winking] lasa ploaia sa spele ToT Ce A FoSt InTrE Noi Nu lasa pe nimeni sa isi bata Joc DE tine [dar lasa asta ] Mai bine UITA DE MINE tongue
-I NEED YOU FOR MY SOUL(AM NEVOIE DE TINE PENTRU SUFLETUL MEU )

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

- Din dragoste se naste sacrificiul, se naste ura si experimentam durerea!
- Trecutul a trecut, iubirea s-a dus, inima mea sa frant.sad
- te sarut este trecutu te iubesc este prezentu.viitoru ce va fi te iubesc pano-i muri
- sper ca uh sa-ti amintesti cat de mult eu te iubesc si atunci cand vei pleca departe in anglia eu te rog sa nu ma uiti si un cadou sa`mi aduci
- te iubesc sh nimeni nu ma mai face vreodata sa nu te mai iubesc! TE IUBESC!
- au fost momente in viata mea cand nu speram sa mai iubesc.dar stii? te-am intalnit pe tine si tu esti tot ce imi doresc...nu pot descrei in cuvinte ce simt atunci cand te privesc eu doar atata pot sa iti spun.ca din tot sufletul meu eu te iubesc
- iubirea e dulce. iubire e un sentiment ce te face sa simpti speciala.dar te face si sa suferi.si un lucru e clar. iubirea exista
- crezi ca ma faci geloasa ca naspeta ta fitoasa? NU! fraiere nu-mi pasa oricum stiu ca te doare inima cand te uiti la poza mea asa ca ai grija de nasoala tah...
- Lumea ma crede disparuta dar doar tu sti ca sunt in inima talove struck:X:X:X:X
- Salveaza`ma din durerea asta crunta de a te iubi, fa`ma sa te urasc cu toata fiinta mea pentru ca m'ai tradat si m'ai inselat!

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Sper ca iti palc astea. Eu am mai ulte dar is foarte multe si nu pot sa ti le dau toate aici dar daca vrei lasa-mi un mesj cu id-ul tau ey te bag in lista si ti le trimit pe toate care le am... Oricum am foarte multe