| Cåpåċεl a întrebat:

Vreau si eu statusuri "in engleza"...la fiecare dintre categoriile urmatoare.
Statsuri de fericire:.
Statusuri de indiferenta:...
Statusuri de tristete:...
Mersii.love struck

1 răspuns:
| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Eu te pot ajuta doar cu statusuri de indiferenta( stiu ca e destul de tarziu)

Iti va fi dor poate'ntr'o zi...cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin...==> destinul meu e altul!

Nu am nevoie sa-mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`
Zambesc din nou`.
asta`i tot ce conteaza`.

Eu nu ascult destinul.lA vise nu cedez.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

In continuare crezi ca totu` iti apartine [ ] Poti sa ai orice dar nu si pe mine [ ] –":->:-p

Gandeste-te la mine ca la ceva ce ai avut, Ceva ce insa n-ai pierdut; dar a trecut, Pentru ca inapoi nu mai vin. Nu merge!

Ceea ce crezi tu Conteaza prea putin pentru mine oricum fac tot ce imi vine Nu urmaresc chiar sa va displac Dar refuz sa va fac pe plac •

M'ai uita-te odata la mine Chiar crezi ca 2 vorbe ma pot aduce langa tine? Am de unde alege Tu nu esti unicat Pot gasi baietii kA tine la fiecare colt!

"Ai avut`o de mult Dar acum n`o mai ai Ai incercat s`o inlocuiesti Dar nu puteai Caci o iubeai :X"

~ [] poti sa tipi ca nu te aud poti s plangi ca nu te vad poti sa pleci ca nu t caut poti sa faci c vrei ca nu`mi mai pasa [] ~"

rezi Ca Ma Faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu Ma Intereseaza Oricum Te Doare Inima Cand Te Uiti La Poza Mea Asa Ca Ai Grija De Nasoala Ta! Te PuPa amica TA! •

Oriunde,Oricum Ti`o dau in bot! Doar pentru simplu` fapt ca POT!"Stie ca ai face orice sa o ai,Dar ea iti zambeste frumos Si iti zice: Tay`Tay!"

Tine minte : O fata loveste prin fapte, nu prin cuvinte

at e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

Un autograf` mai Tarziu` Acum o sa-ti arat Ce faTa | REA | poT Sa fiu` Cu fite Si` Cu aere` O Sa fii pe Spate | FRAIERE` |` •

Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

-Inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI.

-Vreau sa vad cum cazi tipand de la balcon,iar eu iti fac cu mana.

-Da,poate ca esti unic,dar nu mai esti unic pentru mine.

-Ai plecat dar nu-mi pasa,caci eu sunt singura persoana de care ma intereseaza in aceste momente!

-Nimic nu mai conteaza,acum sunt pe un alt drum.

-Orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus.

-Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi! Pentru ca stii, viata e grea si lumea e rea.Cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa?

-Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

-Poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

-Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici, de ce vrei, ma-ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca intelegi.Sau vrei sa ti-o spun in alt fel?

-Vreau sa ma trezesc si sa te vad plangand in somn, vreau sa te vad ca suferi si eu sa rad pana adorm!

-Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu-ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste!

-Ce? Te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? Ha'?! Dar,nu te-ai gandit... pentru mine mai existi oare?

-Regreti? Regreta! Pentru ca acum e prea tarziu am plecat si n-o sa mai vin.Tu plangi mie-mi vine sa rad, e neplacut, dar gandeste-te ca a fost invers in trecut.

-Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul, tu esti doar personajul, EU fac tot filmul!
Funda?