| Loveeeeeeeeee a întrebat:

Hey!:* vreau si eu sa aflu povesti voastre de dragoste care vau marcar viatalove struck

Răspuns Câştigător
| kinki a răspuns:

Uite...chiar nu pot spune ca ma marcat chiar foarte tare, dar la un moment dat simteam ca lumea se prabuseste odata cu mine cand am aflat niste lucruri despre el.
As vrea sa iti spun ca Darius, baiatul despre care va voi vorbi in continuare are un temperament foarte adresiv, ma batea, chiar am ajuns in spital din cauza lui, dar in fine ne-am cunoscut intr-o iarna acum doi ani, la un chef de revelion, era trecerea dintre ani...pe fratele lui il stiam si nah, as vrea sa va spun ca am ajuns sa il iubesc chiar daca ma violat intr-o scara de bloc, dar asta e trecem peste cand este iubire.